Psichologo paslaugos

Psichologinis konsultavimas

Konsultavimas – tai psichologinė pagalba sudėtingoje gyvenimo situacijoje.  Nedalinu patarimų, drauge su Jumis gilinuosi į Jūsų situaciją, kartu ieškome Jums tinkamo sprendimo.

Jei abejojate: “Ką man gali padėti koks nors psichologas?!”, ryžkitės vienam pokalbiui ir pamėginkite. Tuomet spręsite, ar Jums tai naudinga.

Tėvų konsultavimas auklėjimo klausimais

Maži pokyčiai Jūsų kasdieniniame bendravime su vaikais gali reikšmingai pakeisti Jūsų santykius. Kai kenčia vaikai, kenčia ir tėvai. Tikrai galime rasti būdų, kaip pagerinti visų savijautą būnant kartu šeimoje.

Individuali ilgalaikė psichoterapija

Individualios  ilgalaikės psichoterapijos tikslas – sumažinti kančią, kuri verčia Jus jaustis sergančiu, neleidžia atlikti kasdienių užduočių, trikdo Jūsų santykius. Kamuojantys simptomai – galvos skausmai, nerimas, baimės, nemiga, nevaldomų  emocijų pliūpsniai ir kt. – verčia Jus ieškoti pagalbos. Aš padėsiu Jums tyrinėti Jūsų gyvenimo situaciją ir istoriją, kad suprastume – kodėl ir kaip atėjote į šią kankinančią būseną? Kokie Jūsų sąmoningi ir pasąmoniniai tikslai veda Jus? Kas Jūsų viduje trukdo Jums gerai jaustis ir laisvai veikti?

Kiekvieno žmogaus gyvenimo kelias labai individualus ir tuo vertingas. Psichoterapija neturi visiems tinkančio „kurpaliaus“. Aš netaikau specialaus metodo, nors naudoju įvairias psichoterapijos priemones. Kiekvienas susitikimas su žmogumi vyksta kitaip.

Man labai svarbus Jūsų unikalumas – tie atsakymai ir sprendimai, kurie kils iš Jūsų sielos gelmės.

Psichoanalizė

Tai ilga kelionė į gilesnį savęs supratimą. Daug kur skaitėme – “priimk kitą tokį, koks jis yra”. Puiki mintis, bet kaip priimti save tokį, koks esi – be tylaus smerkimo už padarytas klaidas, be gėdos ir kaltės jausmų, be savigraužos ir menkavertiškumo jausmo?psichologo kušetė

Tai ilgas ir nelengvas darbas, vedantis į santarvę su savimi, į vidinės laisvės pajautimą.

Profesinė priežiūra

Profesinė priežiūra yra viena iš mano darbo sričių Lietuvos Individualiosios psichologijos institute. Internetu ir tiesiogiai teikiu profesinės priežiūros paslaugą (supervizijas) besimokantiems konsultavimo ar psichoterapijos. Supervizijos teikiamos ir kitų mokymo institucijų ar programų dalyviams bei dirbantiems kolegoms.

Priėmimas tik iš anksto susitarus elektroniniu paštu arba telefonu.

Konsultavimo paslaugą teikiu ir internetu.